FAQ

Jak se mohu registrovat?

Zde v on-line formuláři za zvýhodněnou cenu (do 29. 2. 2024 za 700 Kč, od 1. 3. 2024 za 900 Kč nebo až na místě za 1 100 Kč). Lékaři do 35 let mají slevu 25%.

Kdy mohu očekávat podklady k platbě?

Fakturu za zaplacení poplatku a dalších služeb zasíláme na e-mail uvedený při registraci zhruba měsíc před konáním akce. Proč ne dříve? Registrační poplatek je nevratný, a pokud byste museli svou účast do této doby z nějakého důvodu zrušit, nic vás to nestojí.

Musí být do termínu zvýhodněné registrace poplatek uhrazen?

Nemusí. O výši registračního poplatku rozhoduje datum registrace, nikoliv datum vaší platby. Stačí se vždy do uvedeného termínu přihlásit. Fakturu můžete následně zaplatit dle splatnosti na ní uvedené. Registrační poplatek musí být uhrazen před akcí.

Rádi bychom zaregistrovali větší počet účatníků najednou, je to možné?

Samozřejmě. Kontaktujte prosím paní Elišku Pančochovou (registrace@solen.cz;  +420 607 190 210), která s vámi hromadnou registrace vyřeší. Ke každému lékaři je potřeba uvést jeho jméno, příjmení, tituly, e-mailovou adresu a ČLK ID.

Kde najdu ČLK ID?

Pokud své ČLK ID neznáte, můžete ho vyhledat ZDE. My pak zajistíme, aby vám byly zasloužené kredity připsány.

Kdy obdržím certifikát o účasti?

Certifikáty budou rozesílány hromadně po ukončení konference a to nejpozději do 14 dnů. Certifikát pošleme na e-mail uvedený při registraci. Tištěné certifikáty nebudou na místě vydávány.

 

Máte zájem stát se partnerem akce?

Máte-li zájem stát se partnerem, kontaktujte paní Danielu Stojanovski (stojanovski@solen.cz, +420 721 603 709).

 

menu