Organizační informace

Cena

Registrační poplatek je nevratný a zahrnuje:

  • účast na odborném programu
  • certifikát o absolvování akce (e-verze)
  • veškeré materiály včetně abstrakt přednášek s podrobným programem akce
  • vstup na doprovodnou expozici firem
  • občerstvení v přestávkách mezi přednáškovými bloky (pouze v případě prezenční akce)
  • 21% DPH
Registrace pasivních účastníků do 12. 9. 2021.

Lékař do 35 let

Registrace
do 31. 7. 2021
300 Kč
Registrace
od 1. 8. 2021
400 Kč
Registrovat on-line
Registrace
na místě
500 Kč

Lékař

Registrace
do 31. 7. 2021
600 Kč
Registrace
od 1. 8. 2021
800 Kč
Registrovat on-line
Registrace
na místě
1000 Kč

O výši registračního poplatku rozhoduje datum registrace, nikoliv datum platby. Registrační poplatek je stejný pro prezenční i on-line formu akce. V případě nepříznivé epidemické situace bude všem přihlášeným účastníkům registrace automaticky převedena z prezenční na on-line formu. Faktury na úhradu registračního poplatku budou rozesílány e-mailem zhruba měsíc před konáním akce.

Prosíme, abyste při registraci uváděli své ČLK ID. Pokud své ČLK ID neznáte, můžete ho vyhledat ZDE. My pak zajistíme, aby vám byly zasloužené kredity připsány. Děkujeme za spolupráci!

Další poplatky
  • Oběd 16. 9. 2021 – 220 Kč

Místo konání

CENTRAL PARK FLORA s.r.o. (dříve hotel Flora)

Adresa: Krapkova 439/34, 779 00, Olomouc
Web:  www.hotelflora.cz
Telefon:  585 422 200
GPS: 49.5911222N, 17.2434653E

Další informace k místu konání

Hotel je tradiční dominantou městských parků, blízko Výstaviště Flora, místa konání květinových výstav Flora Olomouc. Pouhých 7 minut chůze do historického centra města s výbornou dostupností autem i městskou hromad­nou dopravou.

Dostupnost MHD

Hotel se nachází asi 3 min chůze od tramvajové zastávky Výstaviště Flora. Zastávku momentálně obsluhují tramvajové linky 1 a X4. Obě linky lze využít ze zastávky Hlavní nádraží, linku X4 také
ze zastávky Autobusové nádraží podchod.

Parkování

U hotelu je k dispozici parkoviště, pro účastníky konference se zvýhodněnou denní taxou 80 Kč.
V případě využití této zvýhodněné ceny parkování, odevzdejte po příjezdu parkovací lístek na pokladně společně s provedením platby. Před Vaším odjezdem vyzvedněte výjezdový lístek opět na pokladně.
Pokladnu naleznete u registrace. Platba bude možná hotově i kartou. Neodkládejte platbu za parkování až po konci konference, vyhnete se zbytečnému čekání.

V jiném případě můžete využít klasickou taxu 30 Kč/hod. a poplatek zaplatit u automatu ve vestibulu hotelu.

Po naplnění kapacity doporučujeme využít další parkovací možnosti v blízkosti hotelu.

 

 

Stravování

V případě prezenční formy akce je pro účastníky zajištěno občerstvení během přestávek mezi jednotlivými přednáškovými bloky. Oběd není v ceně registračního poplatku. Účastníci si jej mohou objednat při registraci.  Nebude-li oběd objednán dopředu, nemůžeme garantovat jeho zajištění.

Čtvrtek 16. 9. 2021 – 220 Kč

Menu 1 – klasické: Hovězí vývar s játrovými knedlíčky, těstovinou a zeleninou, filírovaná kuřecí prsíčka s bylinkovou omáčkou, pečené brambory, míchaný zeleninový salát, pečivo, džbány s vodou s citronem a mátou.

Menu 2 – vegetariánské: Hráškový krém, brokolicové placičky se sýrem (pečené), brambory vařené, dip ze zakysané smetany, míchaný zeleninový salát, pečivo, džbány s vodou s citronem a mátou.

Ubytování

Zájemci si ubytování zajišťují sami. Doporučujeme rezervovat ubytování v CENTRAL PARK FLORA. Rezervaci pokoje je třeba provádět přímo na recepci hotelu e-mailem na hotelflora@hotelflora.cz nebo telefonicky 585 422 200.

crossmenuchevron-down